Oproep naar medewerkers aan BK Veldlopen

Belgian AthleticsVoor de organisatie van het Belgisch Kampioenschap veldlopen te Wachtebeke, op 15 maart 2015, wenst de organisator CrossCup/ Golazo terug beroep te doen op vrijwilligers van AVLO en RIEM. Dit om diverse posten te bemannen en/of mee te helpen bij de afbraak van de omloop en bij de opruiming van de accommodaties.

Dit betekent concreet de bemanning o.a.  ingangen, start en aankomst, sanitair, secretariaat, CC VIP, clubtenten, doorgangen omloop, … ± 40 vrijwilligers van onze club, op zondag 15 maart.
Daarnaast zoeken we nog een paar vrijwilligers om op woensdag 11/03, donderdag 12/03 en vrijdag 13/03 mee te helpen aan de opbouw.

Als tegenprestatie wordt door de CrossCup organisator een belangrijke subsidie verleend aan onze club.
Een deel daarvan zal als kostenvergoeding aan de medewerkers worden uitbetaald, rekening houdend met de prestatieduur.
Met de rest kunnen we onze talrijke (jeugd)activiteiten een extra impuls geven.

Mogen we daarom vriendelijk een oproep doen naar alle clubleden, vooral naar de jongeren (Cad/Sch/Jun) en de ouders van onze allerjongste leden, om ook “spontaan” uw hulp aan te bieden bij de organisatie van het Belgisch Kampioenschap Veldlopen.

Meer algemene informatie over het vrijwilligerswerk binnen de club vind je hier.

Vul het aanmeldingsformulier in als je vrijblijvend informatie wenst of interesse heeft om mede te werken.